Житейские истории


Украинская Баннерная Сеть


Офіційний сайт Артемівської міської радиМовчать, як риба...


Автор статьи Ф. Шрайбікус.
Дата публикации 26 ноября 2008 года

Старше та середнє поко-ління ще, напевно, пам’тають, як років з 20 тому, в середині 80-х, на піку “гласності” та перебудови були дуже актуальними в газетах всіх рівнів рубрики на кшталт нашого “Майдана”. Міські “Гірчичники” та районні “Сатирикони” висвітлювали тіньові, іноді не зовсім приємні сторони місцевого життя. Не всім це, звичайно, подобалось,-згоден. Але як би не було прикро тим, кого “пропісочили” на сторінках газет, у них хватало сміливості та розуму погодитися зі своїми помилками та дати гідну відповідь: що вже зроблено, чи зроблено буде.
В цьому сенсі, як на мене, за взірець колишнє та теперішнє керівництво артемівських “водяників”, котре відповідає “Майдану” на кожне критичне зауваження. І хоч аварії та пориви усуваються інколи не так швидко, як нам би всім хотілось, все ж таки видно, що директор господарства газетні матеріали читає, бере зауваження до уваги, руку на пульсі подій тримає, з думкою пересічних читачів - своїх клієнтів рахується. На жаль, цього не скажеш про деяких інших владодержців.
Зокрема по серії критичних фотоматеріалів з Часового Яру не отримано жодної відповіді від керівників місцевих відповідних служб. Як гнили купи сміття під парканом дитсадка в центрі міста, так і досі гниють, хоч і контейнер допоміжний поставили. А що саме головне та небезпечне, це те, що чи то каналізаційний, чи то комунікаційний люк на пішохідній доріжці вулиці Октябрьській (російською) відкритий вже більш, як півроку (фото зроблено ще в січні місяці).
Таке враження, що місцева влада та ті, хто до цього причетний, нашу газету не читають. Або її в місті зовсім нема. А от чого: газети чи влади - вирішуйте самі…Сегодня 29.03.2020

Пользовательского поиска


Будет полезно


Архив выпусков

марта 2020
ПНВТСРЧТПТСБВС
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829

Разделы выпуска